Union Berlín – Wolfsburg – 09.01.2021 15:30

Union Berlín přivítá v sobotu v 15:30 v rámci 15. kola Bundesligy na Stadionu An der Alten Försterei Wolfsburg. Domácí tým Unionu Berlín je aktuálně se čtyřiadvaceti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na šesté pozici, když získali čtyřiadvacet bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Unionu Berlín, skončilo remízou 2:2. Unionu Berlín se v posledním ligovém kole proti Brémám dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Wolfsburg naopak ztratil všechny body s Dortmundem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Union Berlín Max Kruse se šesti góly a za Wolfsburg Wouter Weghorst, který se trefil devětkrát. Hráči Unionu Berlín v této sezóně vyhráli tři ze sedmi domácích zápasů. Hosté z Wolfsburgu venku uhráli jednu výhru ze sedmi zápasů. Union Berlín v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,4 branky na zápas, Wolfsburg zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,1 zásahu. Domácí Union Berlín v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Wolfsburgu odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Wolfsburgu je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,4 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz