AZ Alkmaar – Emmen – 21.11.2020 20:00

AZ Alkmaar přivítá v sobotu ve 20:00 v rámci 9. kola 1. nizozemské ligy na AFAS Stadionu Emmen. Domácí tým AZ Alkmaar je aktuálně s jedenácti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček níž na sedmnácté pozici, když získali tři body. Minulé měření sil na AFAS Stadionu ovládli domácí hráči AZ Alkmaar 3:0. AZ Alkmaar v minulém ligovém kole hrál proti Heerenveenu a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Emmenu vyšel z posledního utkání proti Arnheimu Vitesse naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepším střelcem AZ Alkmaar je Dani de Wit se třemi brankami. V týmu hostů z Emmenu je nejlepším zakončovatelem Michael de Leeuw s pěti góly. Hráči AZ Alkmaar v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Emmenu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. V této ligové sezóně domácí AZ Alkmaar vstřelil na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté z Emmenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. AZ Alkmaar ze sedmi zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Emmen neskóroval v jednom zápase. Defenziva hostujícího Emmenu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech proher. Domácí AZ Alkmaar je v této sezóně v koncovce úspěšný a hosté obdrželi na venkovních stadionech v průměru 2,6 branky, hosté opět neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz