Bielefeld – Leverkusen – 21.11.2020 15:30

Bundesliga má na programu 8. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Bielefeld tým Leverkusenu. Oba týmy dělí v tabulce jedenáct příček, domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Bielefeld v minulém ligovém kole hrál proti Unionu Berlín a ztratil všechny body, domácí jsou bez formy a jde už o pátou prohru za sebou. Oproti tomu klub z Leverkusenu získal s Mönchengladbachem tři body a jde již o čtvrtou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem Bielefeldu je Cebio Soukou s jednou brankou. V týmu hostů z Leverkusenu je nejlepším zakončovatelem Lucas Alario se sedmi góly. Hráči Bielefeldu v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Leverkusenu venku uhráli dvě výhry ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Bielefeld vstřelil na domácím hřišti průměrně 0,7 góly v jednom zápase. Hosté z Leverkusenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Domácí Bielefeld v tomto ročníku odehrál ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Leverkusenu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních pěti zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech výher. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz