AZ Alkmaar – Venlo – 17.10.2020 21:00

V pátém kole 1. nizozemské ligy se spolu v sobotu na AFAS Stadionu od 21:00 utkají AZ Alkmaar a Venlo. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Minulé měření sil na AFAS Stadionu ovládli domácí hráči AZ Alkmaar 1:0. AZ Alkmaar se v posledním ligovém kole proti Spartě Rotterdam ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body, stejným výsledkem skončila pro domácí i předchozí tři utkání. Hostující Venlo naopak ztratilo všechny body s den Haagem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejvíc branek v dresu AZ Alkmaar vsítil Dani de Wit, v barvách Venla dal nejvíc branek Giorgos Giakoumakis. Hostující Venlo na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí AZ Alkmaar na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. V této ligové sezóně domácí AZ Alkmaar vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Venla na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,5 branky. Domácí AZ Alkmaar v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Venla odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hostující Venlo má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí se v posledních třech zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Hosté jsou v koncovce na venkovních stadionech poměrně produktivní a domácí obrana v této sezóně obdržela průměrně 2,7 branky, domácí AZ Alkmaar neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz