Barcelona – Bilbao – 23.06.2020 22:00

V jednatřicátém kole Španělské LaLigy se spolu v úterý na Nou Camp od 22:00 utkají FC Barcelona a Athletic Bilbao. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Athletica Bilbao 1:0. V minulém kole hostující tým z Athletica Bilbao získal maximum bodů s Betisem. Naopak domácí FC Barcelona remizovala se Sevillou. Nejlepšími zakončovateli jsou za FC Barcelonu Lionel Andres Messi s jednadvaceti góly a za Athletic Bilbao Raúl García, který se trefil desetkrát. Barça v této sezóně vyhrála čtrnáct z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Athletica Bilbao na venkovních hřištích vyhráli dva z patnácti zápasů. Athletic Bilbao není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, FC Barcelona ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3,1 branky na zápas. FC Barcelona ze třiceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelila žádný gól, Athletic Bilbao neskórovalo v devíti zápasech. Defenziva hostujícího Athletica Bilbao je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,0 gólu na zápas. Domácí FC Barcelona je na svém stadionu v této sezóně produktivní, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz