Turín – Udinese – 23.06.2020 21:45

V úterý se odehraje 27. kolo Italské Serie A, ve kterém se ve 21:45 spolu střetnou Udinese a FC Turín. V tomto utkání se střetne patnáctý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Udinese 1:0. FC Turín v minulém ligovém kole hrál proti Parmě a ztratil remízou dva body. I klub z Udinese remizoval s Fiorentinou a ztratil dva body, hosté jsou v posledních kolech remízovými králi, když stejně skončila poslední čtyři utkání. Nejvíc branek v dresu FC Turína vsítil Andrea Belotti, v barvách Udinese dal nejvíc branek Stefano Okaka Chuka. Hráči FC Turína v této sezóně vyhráli čtyři ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Udinese na venkovních hřištích vyhráli dva ze třinácti zápasů. Udinese není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, FC Turín ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 0,9 branky na zápas. FC Turín ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Udinese neskórovalo v jedenácti zápasech. Defenziva hostujícího Udinese není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech remíz. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz