Barcelona – Sevilla – 04.10.2020 21:00

V neděli nás čeká 5. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají FC Barcelona a Sevilla. Domácí tým FC Barcelony je aktuálně se šesti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na šesté pozici, když získali šest bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 0:0 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči FC Barcelony vyhráli se Celtou, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, stejně tak hosté ze Sevilly vyhráli a jde o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem FC Barcelony je Ansu Fati se třemi brankami. V týmu hostů ze Sevilly je nejlepším zakončovatelem Luuk de Jong s jedním gólem. Hostující Sevilla na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jeden zápas, domácí Barça na svém stadionu v této sezóně vyhrála jeden zápas. Sevilla je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 3 branky na venkovní zápas, FC Barcelona ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 4 branky na zápas. Domácí FC Barcelona v tomto ročníku neodehrála žádný zápas, ve kterém by nevstřelila žádnou branku, hostující tým Sevilly také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,5 branky na zápas. Domácí tým FC Barcelony vyhrál v posledních dvou zápasech. Stejně tak hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Domácím se na domácím stadionu v úvodu sezóny v koncovce daří, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz