Bayern Mnichov – Brémy – 21.11.2020 15:30

V sobotu se odehraje 8. kolo Bundesligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Brémy a Bayern Mnichov. Domácí tým Bayernu je aktuálně s osmnácti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o osm příček níž na deváté pozici, když získali deset bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Weser–Stadion a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Bayernu 0:1. V minulém kole hostující brémští hráči ztratili remízou dva body s Kölnem, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední čtyři utkání. Naopak domácí Bayern Mnichov vyhrál s Dortmundem, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o pátou výhru v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Bayernu je Robert Lewandowski s jedenácti brankami. V týmu hostů z Brém je nejlepším zakončovatelem Niclas Füllkrug se čtyřmi góly. Bayern v této sezóně vyhrál tři ze tří domácích zápasů. Hosté z Brém venku uhráli jednu výhru ze tří zápasů. Bayern Mnichov je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 5,7 gólů na zápas. Také Brémy na venkovních hřištích dokáží být produktivním týmem, jejich brankový průměr je 1,7 branky na utkání. Bayern Mnichov ze sedmi zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Brémy neodehrály zápas, kde by nevstřelily alespoň jeden gól. Defenziva hostujících Brém není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních pěti zápasech vítěznou sérii. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech remíz. V posledních utkáních se Bayernu daří výrazně lépe než hostům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz