Club Brugy – Kortrijk – 21.11.2020 20:45

FC Brugy přivítají v sobotu ve 20:45 v rámci 13. kola 1. belgické ligy na Stadionu Jana Breydela Kortrijk. Svěřenci domácího trenéra Philippe Clementa jsou v čele ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 2:2. FC Brugám se v posledním ligovém kole proti Oostende dařilo a braly plný počet bodů. Hostující Kortrijk naopak remizoval a přišel o dva body s Beerschotem, což je již druhá remíza v řadě. Nejlepším střelcem FC Brug je Krépin Diatta se šesti brankami. V týmu hostů z Kortrijku je nejlepším zakončovatelem Ilombe Mboyo se sedmi góly. Hráči FC Brug v této sezóně vyhráli tři ze šesti domácích zápasů. Hostující hráči Kortrijku na venkovních hřištích vyhráli tři ze šesti zápasů. V této ligové sezóně domácí FC Brugy vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Kortrijku na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Domácí FC Brugy v tomto ročníku odehrály jen dva zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Kortrijku také odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou remíz. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči FC Brug, kteří mají v tabulce náskok 7 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz