Bayern Mnichov – Lipsko – 05.12.2020 18:30

Bayern Mnichov přivítá v sobotu v 18:30 ve šlágru 10. kola Bundesligy v Allianz Areně Lipsko. V tomto utkání se střetne vedoucí tým s druhým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Bayernu a zápas skončil nerozhodně 0:0. Bayernu se v posledním ligovém kole proti Stuttgartu dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Lipsko také získalo maximum bodů s Bielefeldem. Snajperem v týmu Bayernu je Robert Lewandowski, který dal dvanáct gólů, za Lipsko se čtyřikrát prosadil José Ángel Esmoris Tasende. Hostující Lipsko na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Bayern na svém stadionu v této sezóně vyhrál tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Bayern Mnichov vstřelil na domácím hřišti průměrně 4,5 gólů v jednom zápase. Hosté z Lipska na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Bayern Mnichov z devíti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Lipsko neskórovalo v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Domácímu Bayernu se na domácím hřišti v této sezóně střelecky daří, zřejmě opět alespoň jednou skóruje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz