Bayern Mnichov – Schalke – 25.01.2020 18:30

V sobotu nás čeká 19. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Bayern Mnichov a Schalke. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté drží pátou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Bayernu 0:3. Bayernu se v posledním ligovém kole proti Herthě dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Hostující Schalke také získalo maximum bodů s Mönchengladbachem. Nejvíc branek v dresu Bayernu vsítil Robert Lewandowski, v barvách Schalke dal nejvíc branek Suat Serdar. Hostující Schalke na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo čtyři zápasy, domácí Bayern na svém stadionu v této sezóně vyhráli šest zápasů. Bayern Mnichov je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 3,1 góly na zápas. Oproti tomu Schalke není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,9 branky na utkání. Bayern Mnichov z osmnácti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Schalke neskórovalo ve čtyřech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve čtyřech po sobě jdoucích utkáních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz