Waasland – Eupen – 25.01.2020 20:00

1. belgická liga má na programu 23. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Waasland tým Eupenu. Domácí tým Waaslandu je aktuálně s dvaceti body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku výš na třinácté pozici, když získali dvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující tým z Eupenu ztratil remízou dva body s Charleroi. Naopak domácí Waasland vyhrál s Oostende, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Waasland Tuur Dierckx se třemi góly a za Eupen Danijel Milicevic, který se trefil čtyřikrát. Hráči Waaslandu v této sezóně vyhráli tři z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Eupenu na venkovních hřištích vyhráli tři z jedenácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Waasland vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Eupenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Waasland z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, Eupen neskóroval v devíti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Waaslandu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Eupenu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz