Beerschot – Anderlecht Brusel – 22.11.2020 13:30

1. belgická liga má na programu 13. kolo, ve kterém v neděli ve 13:30 hostí Beerschot tým Anderlechtu Brusel. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. V minulém kole hostující andrechtští hráči ztratili remízou dva body s Gentem. Stejně tak domácí Beerschot remizoval s Kortrijkem. Nejvíc branek v dresu Beerschotu vsítil Raphael Holzhauser, v barvách Anderlechtu Brusel dal nejvíc branek Tau. Hráči Beerschotu v této sezóně vyhráli pět ze šesti domácích zápasů. Hosté z Anderlechtu Brusel venku uhráli dvě výhry ze šesti zápasů. Beerschot v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 3,5 branky na zápas, Anderlecht Brusel zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Domácí Beerschot v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Anderlechtu Brusel také odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Anderlechtu Brusel není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,5 gólu na zápas. Domácí inkasovali v minulých zápasech průměrně 2,5 branky a hosté jsou venku produktivní, domácí Beerschot neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz