AS Řím – Parma – 22.11.2020 15:00

AS Řím přivítá v neděli v 15:00 v rámci 8. kola Italské Serie A na Stadio Olimpico Parmu. Domácí tým AS Řím je aktuálně se čtrnácti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o jedenáct příček níž na patnácté pozici, když získali šest bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu AS Řím, skončilo výhrou domácích 2:1. V posledním ligovém kole hráči AS Řím vyhráli s Janovem, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté z Parmy remizovali s Fiorentinou, hosté jsou v posledních kolech remízovými králi, když stejně skončila poslední tři utkání. Nejlepším střelcem AS Řím je Jordan Veretout se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Parmy je nejlepším zakončovatelem Azevedo Hernani se dvěma góly. Hráči AS Řím v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hosté z Parmy venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. AS Řím je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 3 góly na zápas. Také Parma na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, její brankový průměr je 1,7 branky na utkání. Domácí AS Řím v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Parmy odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Parmy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech remíz. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz