Bergamo – Fiorentina – 13.12.2020 15:00

Italská Serie A má na programu 11. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Bergamo tým Fiorentiny. Svěřenci domácího trenéra Gian–Piera Gasperiniho jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmnáctou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Bergama 1:2. V minulém kole hostující tým z Fiorentiny ztratil remízou dva body s Janovem. Naopak domácí Bergamo prohrálo s Veronou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bergamo Alejandro Gomez se čtyřmi góly a za Fiorentinu Gaetano Castrovilli, který se trefil také čtyřikrát. Hráči Bergama v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Fiorentiny venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už pět zápasů. Fiorentina není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Bergamo ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Bergamo v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Fiorentiny odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Bergamu se na domácím hřišti nedaří a Fiorentina zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz