Willem II Tilburg – Sparta Rotterdam – 13.12.2020 14:30

Další, v pořadí již 12. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Willemem II Tilburg a Spartou Rotterdam, které se odehraje v neděli od 14:30 na Stadionu Koning Willem II. Domácí tým Tilburgu je aktuálně s osmi body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček výš na deváté pozici, když získali dvanáct bodů. Minulé měření sil na Stadionu Koning Willem II ovládli domácí hráči Tilburgu 4:0. V minulém kole hostující tým ze Sparty Rotterdam získal maximum bodů s Emmenem. Naopak domácí Willem II Tilburg prohrál s Fortunou Sittard, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Willem II Tilburg Evangelos Pavlidis s pěti góly a za Spartu Rotterdam Lennart Thy, který se trefil šestkrát. Hostující Sparta Rotterdam na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jeden zápas, domácí Willem II Tilburg na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Sparta Rotterdam není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Willem II Tilburg ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Willem II Tilburg z jedenácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Sparta Rotterdam neskórovala ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Domácí Willem II Tilburg má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Willem II Tilburg v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz