Bergamo – Parma 06.01.2020 15:00

Bergamo přivítá v pondělí v 15:00 v rámci 18. kola Italské Serie A na Stadio Atleti Azzurri d’Italia Parmu. V tomto utkání se střetne pátý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. V posledním ligovém kole hráči Bergama vyhráli s Milánem, naopak hosté z Parmy remizovali s Brescií. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bergamo Luis Fruto Muriel s deseti góly a za Parmu Andreas Cornelius, který se trefil pětkrát. Hostující Parma na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála tři zápasy, domácí Bergamo na svém stadionu v této sezóně vyhrálo čtyři zápasy. Bergamo je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2,9 góly na zápas. Oproti tomu Parma není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Bergamo ze sedmnácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Parma neskórovala v pěti zápasech. Defenziva hostující Parmy je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí na Stadio Atleti Azzurri d’Italia v této sezóně průměrně vstřelili 2,9 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz