Wolverhampton – Newcastle 11.01.2020 16:00

V sobotu nás čeká 22. kolo Premier League a v něm se o body utkají Wolverhampton a Newcastle. Svěřenci domácího trenéra Nuna Espírito Santa jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté okupují třináctou pozici. Wolverhampton v minulém ligovém kole hrál proti Watfordu a ztratil všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub z Newcastlu vyšel z posledního utkání proti Leicesteru naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Wolverhampton Raul Alonso Jimenez s osmi góly a za Newcastle Jonjo Shelvey, který se trefil pětkrát. Hráči Wolverhamptonu v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Newcastlu na venkovních hřištích vyhráli tři z deseti zápasů. Newcastle není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Wolverhampton ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Domácí Wolverhampton v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Newcastlu odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. ‌Domácí tým Wolverhamptonu prohrál v posledních dvou zápasech. Stejně tak hosté mají sérii porážek v posledních třech zápasech. Domácí Wolverhampton má na svém stadionu průměr 1,6 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz