Bergamo – Sassuolo – 23.02.2020 15:00

Italská Serie A má na programu 25. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Bergamo tým Sassuola. Domácí tým Bergama je aktuálně s pětačtyřiceti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o osm příček níž na dvanácté pozici, když získali devětadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Bergama 1:4. V minulém kole hostující tým ze Sassuola ztratil všechny body s Parmou. Naopak domácí Bergamo vyhrálo s AS Řím, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Bergama vsítil Josip Ilicic, v barvách Sassuola dal nejvíc branek Francesco Caputo. Hostující Sassuolo na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen tři zápasy, domácí Bergamo na svém stadionu v této sezóně vyhrálo šest zápasů. Sassuolo není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Bergamo ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,8 branky na zápas. Bergamo ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Sassuolo neskórovalo v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí tým Bergama vyhrál v posledních dvou zápasech. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,8 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz