Betis – Espaňol – 25.06.2020 22:00

Ve čtvrtek se odehraje 31. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 22:00 spolu střetnou Espaňol Barcelona a Betis. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok deset bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na RCDE Stadium a utkání skončilo remízou 2:2. V minulém kole hostující tým z Espaňolu Barcelona ztratil všechny body s Levante. Stejně tak domácí Betis prohrál s Athleticem Bilbao. Nejlepšími zakončovateli jsou za Betis Loren Moron s devíti góly a za Espaňol Barcelona Lei Wu, který se trefil čtyřikrát. Hráči Betisu v této sezóně vyhráli sedm z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Espaňolu Barcelona na venkovních hřištích vyhráli tři z patnácti zápasů. Betis je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,9 góly na zápas. Oproti tomu Espaňol Barcelona není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Betis ze třiceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Espaňol Barcelona neskóroval v jedenácti zápasech. Defenziva hostujícího Espaňolu Barcelona není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí Betis má na svém stadionu průměr 1,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz