Bielefeld – Hertha – 10.01.2021 18:00

Bundesliga má na programu 15. kolo, ve kterém v neděli v 18:00 hostí Bielefeld tým Herthy. V tomto utkání se střetne šestnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok šest bodů. V minulém kole hostující berlínští hráči získali maximum bodů se Schalke. Naopak domácí Bielefeld prohrál s Mönchengladbachem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bielefeld Ritsu Doan se dvěma góly a za Herthu Matheus Cunha, který se trefil šestkrát. Hostující Hertha na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála dva zápasy, domácí Bielefeld na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Bielefeld v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,7 branky na zápas, Hertha zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,9 zásahu. Domácí Bielefeld v tomto ročníku odehrál ovšem šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Herthy odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Bielefeldu se na domácím hřišti nedaří a Hertha zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz