Bielefeld – Mainz – 05.12.2020 15:30

Bundesliga má na programu 10. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Bielefeld tým Mainz. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. V minulém kole hostující tým z Mainz ztratil remízou dva body s Hoffenheimem. Naopak domácí Bielefeld prohrál s Lipskem, domácí jsou bez formy a jde už o sedmou prohru za sebou. Nejvíc branek v dresu Bielefeldu vsítil Cebio Soukou, v barvách Mainz dal nejvíc branek Jean–Philippe Mateta. Hráči Bielefeldu v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Mainz na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Mainz není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Bielefeld má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Bielefeld z devíti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Mainz neskórovalo ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Mainz není příliš pevná, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních sedmi zápasech sérii porážek. Bielefeldu se na domácím hřišti nedaří a Mainz zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz