Bohemians – Pardubice – 05.12.2020 14:00

1. česká fotbalová liga má na programu 10. kolo, ve kterém v sobotu ve 14:00 hostí Bohemians tým Pardubic. V tomto utkání se střetne jedenáctý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. V minulém kole hostující tým z Pardubic ztratil remízou dva body s Olomoucí. Naopak domácí Bohemians prohrál s Českými Budějovicemi. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Bohemians je Lukáš Hůlka, který dal dva góly, za Pardubice se třikrát prosadil Emil Tischler. Klokani v této sezóně vyhráli tři ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Pardubic venku uhráli jednu výhru ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Bohemians vstřelili na domácím hřišti průměrně 2,2 góly v jednom zápase. Hosté z Pardubic na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Bohemians z osmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelili žádný gól, Pardubice neskórovaly také ve dvou zápasech. Defenziva hostujících Pardubic není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí Bohemians mají na domácím hřišti průměr 2,2 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, Bohemians v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz