Eupen – Mechelen – 03.12.2020 17:00

V odloženém utkání z desátého kola 1. belgické ligy se spolu ve čtvrtek na Kehrwegstadionu od 17:00 utkají Eupen a Mechelen. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Achter de Kazerne a utkání skončilo remízou 1:1. Eupen v minulém ligovém kole hrál proti Charleroi a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Mechelenu vyšel z posledního utkání proti Beerschotu naprázdno. Nejlepšími zakončovateli jsou za Eupen Julien Ngoy se čtyřmi góly a za Mechelen Igor De Camargo Rinck, který se trefil třikrát. Hostující Mechelen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Eupen na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Mechelen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Eupen ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Domácí Eupen v tomto ročníku odehrál tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mechelenu odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Mechelenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Eupenu, kteří mají v tabulce náskok 4 body, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz