Bohemians – Plzeň – 19.09.2020 19:00

Další, v pořadí již 4. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Bohemians a Plzní, které se odehraje v sobotu od 19:00 v Ďolíčku. Svěřenci domácího trenéra Luďka Klusáčka si v prvních třech kolech připsali čtyři body a jsou na deváté pozici v tabulce, hosté získali šest bodů a po úvodních třech kolech jsou na osmé příčce tabulky. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Plzně 1:0. V minulém kole hostující plzeňští hráči získali maximum bodů s Boleslaví. Naopak domácí Bohemians prohrál s Olomoucí. V domácím týmu se prosadil v prvních třech utkáních jednou brankou David Puškáč. V dresu hostujícího týmu Plzně se v prvních třech zápasech dvakrát prosadil Jean-David Beauguel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz