Wolverhampton – Manchester City – 21.09.2020 21:00

Premier League má na programu 2. kolo, ve kterém v pondělí ve 21:00 hostí Wolverhampton tým Manchesteru City. Hostující Manchester City skončili vloni druhý, domácí jsou sedmým mužstvem loňského ročníku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Wolverhamptonu, skončil zápas výhrou domácího Wolverhamptonu 3:2. Wolverhampton v minulém ligovém kole hrál proti Sheffieldu a získal maximum bodů za výhru. V týmu domácích se prosadil v prvním ligovém kole jednou brankou Raul Alonso Jimenez. Domácí Wolverhampton se představí poprvé před domácími fanoušky, stejně tak hostující Manchester City odehrají první venkovní zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz