Boleslav – České Budějovice – 21.06.2020 15:00

V semifinálovém kole nadstavbové části skupiny o evropskou ligu 1. české fotbalové ligy se spolu v neděli v Adidas aréně od 15:00 utkají Boleslav a České Budějovice. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Českých Budějovic 3:0. Nejvíc branek v dresu Boleslavi vsítil Lukáš Budínský, v barvách Českých Budějovic dal nejvíc branek Ivan Schranz. Hráči Boleslavi v této sezóně vyhráli devět z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Českých Budějovic na venkovních hřištích vyhráli pět z patnácti zápasů. Boleslav je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,1 góly na zápas. Také České Budějovice na venkovních hřištích dokáží být produktivním týmem, jejich brankový průměr je 1,5 branky na utkání. Boleslav ze třiceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelila žádný gól, České Budějovice neskórovaly také v devíti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,1 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz