Boleslav – Olomouc – 10.06.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu 29. kolo, ve kterém ve středu v 18:00 hostí Boleslav tým Olomouce. Svěřenci domácího trenéra Jozefa Webera jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují jedenáctou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 2:2. Boleslav v minulém ligovém kole hrála proti Liberci a ztratila remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Olomouce vyšel z posledního utkání proti Ostravě naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Snajperem v týmu Boleslavi je Lukáš Budínský, který dal jedenáct gólů, za Olomouc se sedmkrát prosadil Jakub Plšek. Hráči Boleslavi v této sezóně vyhráli devět ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Olomouce na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtrnácti zápasů. Boleslav je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,3 góly na zápas. Oproti tomu Olomouc není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Boleslav z osmadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelila žádný gól, Olomouc neskórovala v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,3 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz