Poznan – Szczecin – 09.06.2020 20:30

Poznan přivítá v úterý ve 20:30 v rámci 29. kola Polské Ekstraklasy na Stadionu Miejski Poznań Szczecin. V tomto utkání se střetne pátý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Floriana Krygiera a utkání skončilo remízou 1:1. V posledním ligovém kole poznanští hráči remizovali s Lubinem, naopak hosté ze Szczecina vyhráli s Cracovií. Nejlepším střelcem Poznani je Christian Gytkjaer se šestnácti brankami. V týmu hostů ze Szczecina je nejlepším zakončovatelem Adam Buksa se sedmi góly. Hráči Poznani v této sezóně vyhráli sedm ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté ze Szczecina venku uhráli šest výher ze čtrnácti zápasů. Szczecin není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Poznan ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,9 branky na zápas. Domácí Poznan v tomto ročníku odehrála jen tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Szczecina odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Domácí Poznan má na svém stadionu průměr 1,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz