Boleslav – Slovácko – 22.02.2020 14:30

Boleslav přivítá v sobotu ve 14:30 v rámci 22. kola 1. české fotbalové ligy v Adidas aréně Slovácko. V tomto utkání se střetne sedmý s osmým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V posledním ligovém kole boleslavští hráči prohráli s Českými Budějovicemi, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou, stejně tak hosté ze Slovácka prohráli s Ostravou. Nejvíc branek v dresu Boleslavi vsítil Nikolai Komlichenko, v barvách Slovácka dal nejvíc branek Tomáš Zajíc. Hráči Boleslavi v této sezóně vyhráli devět z jedenácti domácích zápasů. Hosté ze Slovácka venku uhráli čtyři výhry z jedenácti zápasů. Boleslav v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,8 branky na zápas, Slovácko zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Boleslav z jednadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelila žádný gól, Slovácko neskórovalo v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Slovácka není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech sérii porážek. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,8 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz