Boleslav – Teplice – 06.12.2020 16:00

V neděli se odehraje 10. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Teplice a Boleslav. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Boleslavi a zápas ovládli domácí z Boleslavi 3:1. V posledním ligovém kole boleslavští hráči prohráli s Příbramí, stejně tak hosté z Teplic prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Boleslav Aleksei Tataev se dvěma góly a za Teplice Jakub Mareš, který se trefil také dvakrát. Hostující Teplice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jeden zápas, domácí Boleslav na svém stadionu v této sezóně vyhrála dva zápasy. Teplice nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Boleslav ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,2 branky na zápas. Boleslav z devíti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Teplice neskórovaly také ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech proher. Hosté inkasovali v minulých zápasech průměrně 2 branky a Boleslav je doma produktivní, hosté z Teplic neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz