Boleslav – Zlín – 02.06.2020 18:00

V úterý se odehraje 27. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Zlín a Boleslav. V tomto utkání se střetne osmý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtrnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Boleslavi 0:2. Boleslav v minulém ligovém kole hrála proti Plzni a ztratila všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Oproti tomu klub ze Zlína remizoval s Ostravou a ztratil dva body. Snajperem v týmu Boleslavi je Nikolai Komlichenko, který dal devět gólů, za Zlín se pětkrát prosadil Tomáš Poznar. Hráči Boleslavi v této sezóně vyhráli devět ze třinácti domácích zápasů. Hosté ze Zlína venku uhráli jednu výhru ze dvanácti zápasů. Boleslav v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,4 branky na zápas, Zlín zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Domácí Boleslav v tomto ročníku odehrála osm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Zlína odehrál dvanáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Domácí Boleslav má na domácím hřišti průměr 2,4 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Boleslav v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz