Bologna – Udinese – 22.02.2020 15:00

Italská Serie A má na programu 25. kolo, ve kterém v sobotu v 15:00 hostí Bologna tým Udinese. V tomto utkání se střetne desátý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok sedm bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadio Friuli a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Udinese 1:0. Bologna v minulém ligovém kole hrála proti Janovu a ztratila všechny body. Oproti tomu klub z Udinese remizoval s Veronou a ztratil dva body, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bolognu Riccardo Orsolini se sedmi góly a za Udinese Rodrigo De Paul, který se trefil pětkrát. Hráči Bologny v této sezóně vyhráli čtyři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Udinese na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. Bologna není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,4 góly na zápas. Také Udinese na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Bologna ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelila žádný gól, Udinese dokonce neskórovalo v deseti zápasech. Defenziva hostujícího Udinese není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hostující Udinese v posledních dvou zápasech v řadě remizovalo. Domácí hráči Bologny mají v tabulce o 7 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz