Bordeaux – Brest – 06.12.2020 15:00

Další, v pořadí již 13. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Bordeaux a Brestem, které se odehraje v neděli od 15:00 na Nouveau Stade de Bordeaux. V tomto utkání se střetne třináctý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Bordeaux v minulém ligovém kole hrálo proti Paris SG a ztratilo remízou dva body. Oproti tomu klub z Brestu získal s Metz tři body a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem Bordeaux je Josh Maja se dvěma brankami. V týmu hostů z Brestu je nejlepším zakončovatelem Irvin Cardona se čtyřmi góly. Hostující Brest na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Bordeaux na svém stadionu v této sezóně vyhrálo dva zápasy. Bordeaux není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,8 góly na zápas. Také Brest na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,3 branky na utkání. Domácí Bordeaux v tomto ročníku odehrálo ovšem pět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Brestu odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Hostující Brest drží sérii třech výher v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz