Bordeaux – Lyon 11.01.2020 17:30

Další, v pořadí již 20. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Bordeaux a Lyonem, které se odehraje v sobotu od 17:30 na Nouveau Stade de Bordeaux. Domácí tým Bordeaux je aktuálně se šestadvaceti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku výš na dvanácté pozici, když získali šestadvacet bodů. Bordeaux se v posledním ligovém kole proti Rennes nedařilo, když ztratilo tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou. Hostující Lyon naopak remizoval a přišel o dva body s Reimsem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bordeaux Nicolas De Preville s pěti góly a za Lyon Moussa Dembele, který se trefil desetkrát. Hráči Bordeaux v této sezóně vyhráli čtyři z devíti domácích zápasů. Hosté z Lyonu venku uhráli čtyři výhry z deseti zápasů. Bordeaux v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,7 branky na zápas, Lyon zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,8 zásahu. Domácí Bordeaux v tomto ročníku odehrálo pět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Lyonu odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. ‌Domácí tým Bordeaux prohrál v posledních třech zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz