Amiens – Montpelliere 11.01.2020 20:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 20. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Amiens tým Montpelliere. V tomto utkání se střetne osmnáctý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok deset bodů. V posledním ligovém kole hráči Amiens prohráli s PSG, naopak hosté z Montpelliere vyhráli s Brestem. Nejlepším střelcem Amiens je Stiven Mendoza s pěti brankami. V týmu hostů z Montpelliere je nejlepším zakončovatelem Andy Delort se šesti góly. Hráči Amiens v této sezóně vyhráli tři z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Montpelliere na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už devět pokusů. Amiens nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelili 1,2 góly na zápas. Také Montpelliere na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Domácí Amiens v tomto ročníku odehráli jen tři zápasy, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Montpelliere odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. ‌Hostující hráči Montpelliere mají v tabulce náskok 10 bodů a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz