Bordeaux – Nice – 01.03.2020 17:00

Bordeaux přivítá v neděli v 17:00 v rámci 27. kola Francouzské Ligue 1 na Nouveau Stade de Bordeaux Nice. Domácí tým Bordeaux je aktuálně s pětatřiceti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky výš na desáté pozici, když získali sedmatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým z Nice ztratil remízou dva body s Brestem. Naopak domácí Bordeaux prohrálo s PSG. Nejlepším střelcem Bordeaux je Jimmy Briand se sedmi brankami. V týmu hostů z Nice je nejlepším zakončovatelem Kasper Dolberg s devíti góly. Hráči Bordeaux v této sezóně vyhráli čtyři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Nice na venkovních hřištích vyhráli tři ze dvanácti zápasů. Bordeaux není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,5 góly na zápas. Také Nice na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Bordeaux v tomto ročníku odehrálo šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Nice odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí Bordeaux má na domácím hřišti průměr 1,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Bordeaux v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz