Bordeaux – Nice – 27.09.2020 13:00

V neděli nás čeká 5. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Bordeaux a Nice. V tomto utkání se střetne třináctý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod. Minulé měření sil na Nouveau Stade de Bordeaux skončilo remízou 1:1. V posledním ligovém kole hráči Bordeaux prohráli s Lensem, stejně tak hosté z Nice prohráli, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bordeaux Josh Maja s jedním gólem a za Nice Amine Gouiri, který se trefil dvakrát. Hráči Bordeaux v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hosté z Nice venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí Bordeaux na domácí půdě ještě neskórovalo. Hosté z Nice na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Bordeaux ze čtyř zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Nice neskórovalo v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Domácí mají na svém hřišti průměr 0 vstřelené góly na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,5 branky na zápas venku, hosté z Nice v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz