Bordeaux – Saint Etienne – 16.12.2020 21:00

Další, v pořadí již 15. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Bordeaux a Saint Etienne, které se odehraje ve středu od 21:00 na Nouveau Stade de Bordeaux. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Geoffroy–Guichard a utkání skončilo remízou 1:1. V posledním ligovém kole hráči Bordeaux prohráli s Lille, naopak hosté ze Saint Etienne remizovali s Angers, hosté jsou v posledních kolech remízovými králi, když stejně skončila poslední tři utkání. Nejlepším střelcem Bordeaux je Toma Basic se třemi brankami. V týmu hostů ze Saint Etienne je nejlepším zakončovatelem Romain Hamouma se třemi góly. Hostující Saint Etienne na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Bordeaux na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Bordeaux vstřelilo na domácím hřišti průměrně 0,9 góly v jednom zápase. Hosté ze Saint Etienne na venkovních hřištích průměrně vstřelili také 0,9 branky. Bordeaux ze čtrnácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Saint Etienne neskórovalo v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Saint Etienne není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Hosté mají sérii remíz v posledních třech zápasech. Produktivita obou týmů není příliš vysoká, pravděpodobně nepadnou více než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz