Bremen – Hertha Berlin 19.10.2019 15:30

Bundesliga má na programu 8. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Brémy tým Herthy. V tomto utkání se střetne osmý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok deset bodů. V posledním ligovém kole bremenští hráči vyhráli se Schalke, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté z Herthy remizovali s Freiburgem, byla to již druhá remíza v řadě. Nejvíc branek v dresu Brém vsítil Max Kruse, v barvách Herthy dal nejvíc branek Ondrej Duda. M v této sezóně vyhrál dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Herthy na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Brémy nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelily 1,8 góly na zápas. Také Hertha na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Domácí Brémy v tomto ročníku neodehrály žádný zápas, ve kterém by nevstřelily žádnou branku, hostující tým Herthy odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,2 branky na zápas. Domácí tým Brém vyhrál v posledních dvou zápasech. Stejně tak hosté mají sérii remíz v posledních dvou zápasech. Domácí Brémy na domácím hřišti v této sezóně nejsou žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz