Augsburg FC – Bayern München 19.10.2019 15:30

V sobotu se odehraje 8. kolo Bundesligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Bayern Mnichov a Augsburg. V tomto utkání se střetne patnáctý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok šestačtyřicet bodů. Augsburg v minulém ligovém kole hrál proti Lipsku a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub z Bayernu získal s Wolfsburgem tři body. Nejvíc branek v dresu Augsburgu vsítil Alfred Finnbogason, v barvách Bayernu dal nejvíc branek Robert Lewandowski. Hostující Bayern na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jen tři zápasy, domácí Augsburg na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen jeden zápas. Bayern Mnichov není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Augsburg má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Augsburg v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bayernu odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,3 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz