Brémy – Köln – 06.11.2020 20:30

V pátek se odehraje 7. kolo Bundesligy, ve kterém se ve 20:30 spolu střetnou Köln a Brémy. Svěřenci domácího trenéra Floriana Kohfeldta jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté okupují šestnáctou pozici. Minulé měření sil na Weser–Stadion ovládli domácí hráči Brém 6:1. Brémám se v posledním ligovém kole proti Frankfurtu ne úplně dařilo, když ztratily remízou dva body, stejným výsledkem skončila pro domácí i předchozí tři utkání. Hostující Köln naopak ztratil všechny body s Bayernem. Nejvíc branek v dresu Brém vsítil Niclas Füllkrug, v barvách Kölnu dal nejvíc branek Sebastian Andersson. Werder v této sezóně vyhrál jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Kölnu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Brémy vstřelily na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Kölnu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Domácí Brémy v tomto ročníku neodehrály žádný zápas, ve kterém by nevstřelily žádnou branku, hostující tým Kölnu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech sérii remíz. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz