Brémy – Köln – 27.06.2020 15:30

V sobotu nás čeká 34. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Brémy a Köln. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Kölnu 1:0. V minulém kole hostující kolínští hráči ztratili remízou dva body s Frankfurtem. Naopak domácí Brémy prohrály s Mainz, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brémy Milot Rashica se sedmi góly a za Köln Jhon Cordoba, který se trefil třináctkrát. Hostující Köln na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen čtyři zápasy, domácí Werder na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen jeden zápas. Köln není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Brémy mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,6 branky na zápas. Domácí Brémy v tomto ročníku odehrály dvanáct zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Kölnu odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Kölnu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Brémám se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Kölnu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz