Brescia – Neapol – 21.02.2020 20:45

V pátek nás čeká 25. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Brescia a Neapol. Domácí tým Brescii je aktuálně se šestnácti body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o deset příček výš na deváté pozici, když získali třiatřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Neapole 2:1. Brescii se v posledním ligovém kole proti Juventusu nedařilo, když ztratila tři body. Hostující Neapol naopak získala maximum bodů s Cagliari. Nejlepším střelcem Brescii je Mario Balotelli s pěti brankami. V týmu hostů z Neapole je nejlepším zakončovatelem Arkadiusz Milik s devíti góly. Hráči Brescii v této sezóně vyhráli jeden ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Neapole na venkovních hřištích vyhráli pět ze dvanácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Brescia vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Neapole na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,8 branky. Domácí Brescia v tomto ročníku odehrála osm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Neapole odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz