Brescia – Parma – 25.07.2020 17:15

Brescia přivítá v sobotu v 17:15 v rámci 36. kola Italské Serie A na Stadiu Mario Rigamonti Parmu. Domácí tým Brescii je aktuálně se čtyřiadvaceti body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček výš na desáté pozici, když získali třiačtyřicet bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V posledním ligovém kole hráči Brescii prohráli s Lecce, naopak hosté z Parmy vyhráli s Neapolí. Nejvíc branek v dresu Brescii vsítil Alfredo Donnarumma, v barvách Parmy dal nejvíc branek Andreas Cornelius. Hráči Brescii v této sezóně vyhráli tři ze sedmnácti domácích zápasů. Hosté z Parmy venku uhráli pět výher ze sedmnácti zápasů. Parma není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Brescia má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Domácí Brescia v tomto ročníku odehrála jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Parmy odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí Brescia na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz