Opava – Olomouc – 23.07.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu dohrávku odloženého zápasu 4. kola nadstavbové části skupiny o záchranu, ve kterém ve čtvrtek v 18:00 hostí Opava tým Olomouce. V tomto utkání se střetne pátý s vedoucím týmem tabulky nadstavbové části o udržení, hosté mají náskok patnáct bodů. Minulé měření sil na Městském stadionu Opava ovládli domácí hráči Opavy 2:1. Opava v minulém ligovém kole hrála proti Příbrami a ztratila remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Olomouce získal s Karvinou tři body. Nejlepším střelcem Opavy je Rene Dedic se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Olomouce je nejlepším zakončovatelem Lukáš Juliš s osmi góly. Hráči Opavy v této sezóně vyhráli čtyři ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Olomouce na venkovních hřištích vyhráli tři ze šestnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Opava vstřelila na domácím hřišti průměrně 0,6 góly v jednom zápase. Hosté z Olomouce na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Domácí Opava v tomto ročníku odehrála ovšem devatenáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Olomouce odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí tým Opavy remizoval v posledních dvou zápasech. Domácí Opava na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz