Brescia – Spal – 19.07.2020 19:30

Italská Serie A má na programu 34. kolo, ve kterém v neděli v 19:30 hostí Brescia tým Spalu. Svěřenci domácího trenéra Eugenia Coriniho jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté jsou na poslední příčce tabulky. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Brescii 0:1. V minulém kole hostující tým ze Spalu ztratil všechny body s Interem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o čtvrtou prohru v řadě. Stejně tak domácí Brescia prohrála s Bergamem, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. Nejlepším střelcem Brescii je Alfredo Donnarumma se sedmi brankami. V týmu hostů ze Spalu je nejlepším zakončovatelem Andrea Petagna s dvanácti góly. Hráči Brescii v této sezóně vyhráli dva ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Spalu na venkovních hřištích vyhráli tři ze sedmnácti zápasů. Brescia není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,1 góly na zápas. Také Spal na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,6 branky na utkání. Domácí Brescia v tomto ročníku odehrála jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Spalu odehrál patnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Spalu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí tým Brescii prohrál v posledních třech zápasech. Stejně tak hosté mají sérii porážek v posledních čtyřech zápasech. Domácí Brescia na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz