Brescia – Verona – 05.07.2020 19:30

Italská Serie A má na programu 30. kolo, ve kterém v neděli v 19:30 hostí Brescia tým Verony. V tomto utkání se střetne poslední s osmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyřiadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Verony 2:1. Brescii se v posledním ligovém kole proti Interu nedařilo, když ztratila tři body. Hostující Verona naopak získala maximum bodů s Parmou. Nejvíc branek v dresu Brescii vsítil Alfredo Donnarumma, v barvách Verony dal nejvíc branek Samuel Di Carmine. Hráči Brescii v této sezóně vyhráli jeden ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Verony na venkovních hřištích vyhráli tři ze čtrnácti zápasů. Brescia v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,1 branky na zápas, Verona zaznamenala na venkovních hřištích průměrně také 1,1 zásahu. Domácí Brescia v tomto ročníku odehrála deset zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Verony odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Verony je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz