Burnley – Sheffield – 05.07.2020 13:00

V neděli se odehraje 33. kolo Premier League, ve kterém se ve 13:00 spolu střetnou Sheffield a Burnley. V tomto utkání se střetne desátý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů ze Sheffieldu 3:0. Burnley se v posledním ligovém kole proti Crystal Palace dařilo a bralo plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Sheffield také získal maximum bodů s Tottenhamem. Nejvíc branek v dresu Burnley vsítil Chris Wood, v barvách Sheffieldu dal nejvíc branek Lys Mousset. Hostující Sheffield na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen čtyři zápasy, domácí Burnley na svém stadionu v této sezóně vyhrálo osm zápasů. Burnley není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,3 góly na zápas. Také Sheffield na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Domácí Burnley v tomto ročníku odehrálo deset zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Sheffieldu také odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz