Brest – Angers – 29.02.2020 20:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 27. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Brest tým Angers. Svěřenci domácího trenéra Oliviera Dall’Oglia jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté okupují čtrnáctou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Brestu 0:1. V posledním ligovém kole hráči Brestu remizovali s Nice, naopak hosté z Angers vyhráli s Montpelliere. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brest Irvin Cardona se šesti góly a za Angers Rachid Alioui, který se trefil také šestkrát. Hráči Brestu v této sezóně vyhráli šest ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Angers na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. Angers není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelili hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Brest ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Brest ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, Angers neskórovali v jedenácti zápasech. Defenziva hostujících Angers není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácí Brest má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Brest v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz